OZDRAVME.SK
OZDRAVME.SK
EÚ ÁNO, Za zdravotné sestry

Vitajte na webe portálu ozdravme.sk

Naša spoločnosť je vydavateľom internetového denníka ozdravme.sk.

Denník ozdravme.sk začal vychádzať v januári roku 2023.

Od svojho vzniku sa zameriavame predovšetkým na poskytovanie originálneho spravodajstva a informačného servisu a analýz založených na dátach.

Kľúčovou obsahovou súčasťou sú publicistické príspevky - analýzy, názory, ako aj výber zaujímavých článkov zo zahraničných médií.

Tváre ozdravme

Šimon Jeseňák

Pred tým než sa stal novinárom pôsobil v medzinárodných IT spoločnostiach. Venoval sa politike a jedno volebné obdobie pôsobil ako komunálny poslanec v meste Levoča, odkiaľ pochádza. Svoju novinársku prax začínal v časopise .týždeň, do ktorého stále prispieva ako externý prispievateľ. Publikuje aj v časopise Trend a Plus 7 dní a v minulosti prispieval aj do Zdravotníckych novín.

Na začiatku novinárskej kariéry sa venoval primárne domácej politike a ekonomike, no dnes je jeho hlavným záujmom zdravotníctvo, ktorému sa profesne venuje od predvolebnej kampane z roku 2019. Medzi témy, ktorým sa venuje najradšej je zdravotné poistenie, nárok pacienta a férové trhové prostredie pre všetkých stakeholderov bez ohľadu na vlastnícku štruktúru.

Je presvedčený, že práve trhové riešenia sú pre pacienta tie najvýhodnejšie a najspravodlivejšie. Ak sa práve nerozhorčuje nad populistickými krokmi a krivením podnikateľského prostredia, tak lyžuje, jazdí na motorke, bicykli alebo číta. Je ženatý a s manželkou býva v okolí Bratislavy. V portáli ozdravme, ktorého je spoluzakladateľom pracuje ako CEO a redaktor.

Jana Andelová

Dlhodobo sa venuje zdravotníctvu. Vyštudovala odbor verejné zdravotníctvo a počas štúdia získala prax v regionálnom úrade verejného zdravotníctva, ako aj v Psychiatrickej nemocnici v Pezinku. Po vysokej škole začala pôsobiť ako analytik zdravotníckeho think-thanku Health Policy Institute.

Jej hlavnými témami boli poskytovatelia zdravotnej starostlivosti a zdravotné poisťovne. Od februára 2017 začala písať pre Zdravotnícke noviny, kde sa venuje liekovej politike a zdravotným poisťovniam. Preferuje stanovenie, ako aj ich dodržiavanie, rovnakých a transparentných pravidiel pre všetkých hráčov v sektore. Sníva o fungujúcom a odpolitizovanom slovenskom zdravotníctve. Miluje svoju rodinu, mačku, knihy a vo voľnom čase hľadá v lesoch drakov a jednorožce.

Cieľové skupiny

Primárnou cieľovou skupinou našich čitateľov sú všetci tí, ktorí pôsobia v sektore zdravotníctva ako i široká verejnosť, ktorej na tomto kľúčovom sektore záleží a majú o neho záujem.

Naše príjmy pochádzajú primárne z dvoch zdrojov a to od našich čitateľov a predplatiteľov a z inzercie. Práve preto je časť nášho obsahu spoplatnená.

Ďakujeme za Vašu priazeň.

Tím spoločnosti ozdravme