OZDRAVME.SK
OZDRAVME.SK
Preventívka bez výhovoriek od VšZP

Ambulancia klinickej psychológie levočskej nemocnice sa sťahuje

Nemocnica AGEL Levoča sťahuje ambulanciu klinickej psychológie. V platnosti od 3. júna 2024 sa bude nachádzať na druhom poschodí bývalého chirurgického pavilónu.

Ambulancia klinickej psychológie levočskej nemocnice sa sťahuje

©Mesto Levoča

Špecializovaná ambulancia klinickej psychológie je v prevádzke už vyše dvoch rokov, počas ktorých vykonala viac ako 1500 vyšetrení ambulantných pacientov. Ordinačné hodiny ambulancie ostávajú nezmenené, a to počas pracovných dní (okrem stredy) v čase 7.30 hod. – 15.00 hod.

Ambulancia klinickej psychológie poskytuje zdravotnú starostlivosť pre dospelých pacientov.

S účinnosťou od 3. júna 2024 bude ambulancia klinickej psychológie presťahovaná na druhé poschodie bývalého chirurgického pavilónu, do priestorov oproti onkologickej ambulancii. Sťahovaním prispejeme k zvýšeniu komfortu pre pacientov, ktorým bude k dispozícii priestrannejšia ambulancia a terapeutická miestnosť, a zároveň sa vytvorí aj adekvátne zázemie pre výkon práce psychológov,“ vysvetľuje námestníčka riaditeľa pre liečebno-preventívnu starostlivosť levočskej nemocnice MUDr. Renáta Bičanovská, MBA.

K poskytovaným výkonom ambulancie klinickej psychológie patrí komplexné a parciálne psychodiagnostické vyšetrenie na žiadosť lekára – špecialistu, pre sociálne účely či na vlastnú žiadosť pacienta. Záujemcovia o vyšetrenie si môžu dohodnúť termín na telefónnom čísle +421 904 322 605.

„Vítaní sú aj pacienti so záujmom o individuálnu, párovú a skupinovú terapiu či nácvik relaxačných techník. Veľkou výhodou ambulancie je aj to, že pacienti, ktorí začali individuálnu psychoterapiu počas hospitalizácie na psychiatrickom oddelení, môžu vo svojej liečbe plynule pokračovať v ambulancii s tým istým psychológom,“ informuje primárka psychiatrického oddelenia MUDr. Erika Gernáthová.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Slovensko  - úspešná krajina či trendsetter v digitalizácií?  Na konferencii JARNÁ ITAPA 2024 budeme zisťovať, aké sú naše šance

Slovensko - úspešná krajina či trendsetter v digitalizácií? Na konferencii JARNÁ ITAPA 2024 budeme zisťovať, aké sú naše šance

Slovensko - úspešná krajina či trendsetter v digitalizácií? Na konferencii JARNÁ ITAPA 2024 budeme zisťovať, aké sú naše šance. Na konferencii JARNÁ ITAPA 2024 zistíte, aké šance máme na to, aby sme sa stali úspešnou a modernou krajinou, ako aj to, čo preto musíme urobiť.

Vo zvolenskej nemocnici sa narodili dvojičky prirodzeným pôrodom

Vo zvolenskej nemocnici sa narodili dvojičky prirodzeným pôrodom

Každá mamička si praje, aby pôrod jej bábätka bol nielen bezpečný, ale aby sa z neho stal aj nezabudnuteľný celoživotný zážitok. Pozitívny pôrodný príbeh si zo zvolenskej pôrodnice odniesla aj pani Lucia, ktorej sa splnil sen o prirodzenom pôrode dvojičiek.

Agel pokračuje v investíciách. Zvolenská nemocnica zrekonštruovala fyziatricko-rehabilitačné oddelenie

Agel pokračuje v investíciách. Zvolenská nemocnica zrekonštruovala fyziatricko-rehabilitačné oddelenie

Pred rekonštrukciou tvorilo fyziatricko-rehabilitačné oddelenie chodba s oddelenými pracoviskami, po rekonštrukcii ju nahradil otvorenejší model s čakárňou.