OZDRAVME.SK
OZDRAVME.SK
OZDRAVME.SK

Študenti pozor! INESS organizuje ekonomický base camp, na ktorom chceš byť

INESS prichádza s jedinečnou príležitosťou pre študentov - organizuje 2. ročník Ekonomického base campu. 4-dňový seminár prináša témy, ktoré aktuálne hýbu ekonomickým svetom, pod taktovkou vynikajúcich lektorov.

Študenti pozor! INESS organizuje ekonomický base camp, na ktorom chceš byť

©INESS

Navyše majú vybraní piati študenti teraz možnosť získať štipendium. To však nie je všetko, mediálny partner EBC ozdravme venuje každému účastníkovi Economic Base Camp ročné predplatné.

Prihlasovanie na Ekonomický base camp sa končí už tento piatok, 6. októbra

Ekonomický seminár s prednáškami, workshopmi a networkingom v podaní lektorov a lektoriek z INESS-u a pražskej VŠE: Juraj Karpiš, Radovan Ďurana, Martin Vlachynský, Róbert Chovanculiak, Pavel Potužák a ďalší vám porozprávajú o súčasnej inflácii, hospodárení štátu, aktuálnych problémoch v slovenskom zdravotníctve či o tom, ako funguje školstvo a jeho financovanie. Cieľom je posunúť vás vpred v ekonomickom myslení a lepšie sa zorientovať v aktuálnych top témach zo sveta ekonomiky.

Termín: 26. – 29.10.2023 v hoteli Bystrička pri Martine. Keďže kapacita programu je obmedzená, sme nútení z účastníkov vyberať, preto si, prosím, na vyplnení prihlášky dajte záležať. Podmienkou účasti je zvedavosť a záujem o ekonómiu a aktuálne dianie.

Vďaka štedrosti našich partnerov poskytneme piatim šikovným študentom štipendium na účasť na Ekonomickom base campe vo výške 60 eur. Cena za ubytovanie v krásnom hoteli Bystrička na 4 dni, vrátane plnej penzie a programu pre vybraného študenta tak bude len 99 eur. Pre získanie zľavy stačí vyplniť prihlášku na webovej stránke https://iness.sk/ebc/ a zaškrtnúť záujem o štipendium.

Po ukončení prihlasovania sa budú všetci uchádzači o výsledkoch informovaní e-mailom.

Tešíme sa na vašu prihlášku!


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Zdravotné odvody sa majú od nového roka zvýšiť

Zdravotné odvody sa majú od nového roka zvýšiť

Vláda legislatívny návrh schválila v rámci konsolidačných opatrení.

Partizánska nemocnica preruší prevádzku pôrodnice

Partizánska nemocnica preruší prevádzku pôrodnice

Posledný plánovaný pôrod bude pôrodnica schopná prijať do 11. decembra.

 Asociácia nemocníc víta kroky ministerstiev na riešenie nedostatku zdravotníkov

Asociácia nemocníc víta kroky ministerstiev na riešenie nedostatku zdravotníkov

„Považujeme to za dôležité a realistické systémové riešenie pre nedostatok kvalifikovaných zdravotníckych pracovníkov, s ktorým sa stretávame aj v našich nemocniciach,“ reaguje asociácia.